ART / Lithographs / Litograph in colors 7434105
nr 743 4105
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Gillöga, p. t. 1/40, signerad och dedikerad, subject size: 23x35,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), Gillöga, p. t. 1/40, signerad och dedikerad, motivets mått: 23x35
800
SEK 750
Monday February 27 2012
at 18:50:09
450 kr
500 kr
700 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson